Vyhľadávanie
vyhľadaj

O spoločnosti vitalit šport

VITALIT s.r.o. je obchodná spoločnosť so sídlom v Liptovskom Mikuláši. Za začiatok maloobchodnej, veľkoobchodnej a montážnej činnosti spoločnosti v sortimente bicyklov a športových potrieb je možné považovať otvorenie prvej obchodnej prevádzky na začiatku roka 1992. Pod súčasným názvom Vitalit s.r.o. spoločnosť pôsobí od roku 2001.

  • Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch, má vybudovanú sieť slovenských predajcov svojho veľkoobchodného sortimentu a prevádzkuje aj vlastné maloobchodné športové predajne pod názvom VITALITsport.

    Hlavným obchodným sortimentom spoločnosti sú bicykle, veľký sortiment bicyklových dielov a príslušenstva, iný letný a zimný športový sortiment, servisné a poradenské služby z oblasti bicyklov, cyklistiky, stolného tenisu, bežeckého lyžovania.

    Ďalším obchodným sortimentom na ktorý sa firma zameriava sú pneumatiky na štvorkolky, motocross a skútre.

    Ponuka predajne VITALITsport v Liptovskom Mikuláši je rozšírená o predaj a opravy šijacích strojov a náhradných dielov.

    Okrem vlastnej ekonomickej činnosti sa spoločnosť Vitalit s.r.o. angažuje aj v podpore športu a organizovaní športových podujatí. Jedná sa hlavne o cyklistiku, cykloturistiku, stolný tenis a tiež motocrosový šport.

Stratégia v obchodnej činnosti

Špecializácia

robiť len to o čom máme vysoký stupeň znalosti a poznania – cyklistika a vybrané športy

Maximálna podpora

Maximálna podpora a rešpektovanie záujmov našich partnerov, s dôrazom na dlhodobé vzťahy. Niektoré vzťahy pretrvávajú od prvých rokov činnosti firmy.

potreby cyklistov komplexným spôsobom

Vo vlastných predajniach pokryť potreby cyklistov komplexným spôsobom – komplexným sortimentom, technickou podporou a kvalifikovaným servisom.

Krédo spoločnosti

Nielen predávať kvalitný tovar, ale aj informovať zákazníkov a okolie o najnovších materiáloch a technológiach, zvyšovať vedomosti o zdravšom životnom štýle, nutnej potrebe primeraného pohybu a „kultúre“ základných pohybových aktivít.

Ďakujeme
Vaša správa bola úspešne odoslaná, v najbližšej dobe Vás budeme kontaktovať.
pokračovať
Chýbajúce údaje
Prosím vyplnte všetky povinné údaje, ďakujeme.
pokračovať
Ospravedlňujeme sa
Prepáčte, ale nastala chyba. Skúste to prosím neskôr.
pokračovať